Dagelijks Woord

27 juni 2019

luistermee3

kijkmee3

kidsclubbutton

Over de Crèche

Om ouders de gelegenheid te geven om samen de kerkdienst bij te wonen bestaat de mogelijkheid om vanaf 15 minuten voor de aanvang van de morgen- en middagdienst kinderen te brengen bij de oppasdienst in één van de lokalen van de kerk. Er zijn 2 groepen:
• kinderen tot 3 jaar;
• kinderen van 3 jaar en ouder.
De kinderen kunnen hier spelen en worden bezig gehouden. Er kunnen ook baby's in kinderwagens worden gebracht, ze krijgen een plaatsje in een apart lokaal.
Deze oppasdienst is bedoeld voor alle gezinnen die kinderen in deze leeftijdsgroep hebben; dus niet uitsluitend voor hen die veraf wonen.

Er is zondagsmiddag nu ook KIDSCLUB. Dit is geen oppasdienst, maar meer te vergelijken met 'zondagsschool'. De kinderen worden op een begrijpelijke manier in aanraking gebracht met de bijbelverhalen. Ze leren daarbij vaak een lied en maken een werkje. Deze kidsclub is in een cyclus van 3 weken voor de groepen 1/2,  3/4 en 5/6. Kijkt u voor meer info en data op de pagina van de KIDSCLUB

 

 

          Oppasrooster Creche  
      1e aanspreekpunt hulp hulp
7-apr 09.30 0 tot 3 Natasja H Richelle K Frieso K
    3+ club Hilde T Judith E  
  16.30 - Dianda M Thomas T  
           
14-apr 09.30 0 tot 3 Mariët P Lianne H Leatitia B
    3+ club Sietia de V Lisette A  
  16.30 - Fenje H Falko K  
           
21-apr 09.30 0 tot 3 Marjolein G Jolijn B Sem van A
    3+ club Allet de B Nina V  
  16.30 - Geke de B Eline van A  
           
28-apr 09.30 0 tot 3 Miranda B Xanne B Manoah M
    3+ club Jolanda B Emma H  
  16.30 - Marianne D Dineke van N  
           
5-mei 09.30 0 tot 3 Jannica A Bert D Marieke K
    3+ club Nathalie K Meike B  
  16.30 - Cirsten O Guusta K  
           
12-mei 09.30 0 tot 3 Gerriëtta J Joanne van A Esther K
    3+ club Rianne K David J  
  16.30 - Elisabeth K Louise E  
           
19-mei 09.30 0 tot 3 Jolanda L Richelle K Alienke M
    3+ club Lucia K Michiel de V  
  16.30 - Marjolein K Eline van A  
           
26-mei 09.30 0 tot 3 Frieda K Marissa D Vera K
    3+ club Rebecca S Tim de V  
  16.30 - Babet M Meike B  
           
30-mei 09.30 0 tot 3 Heleen M Nina V Emma H
    3+club Hilde T Margretha A  
           
2-jun 09.30 0 tot 3 Dianda M Bert D Leatitia B
    3+ club Fenje H Thomas T  
  16.30 - Nathasja H Emma H  
           
9-jun 09.30 0 tot 3 Mariët P Lianne H Sem van A
    3+ club Allet de B Judith E  
  16.30 - Marjolein G Eline van A  
           
16-jun 09.30 0 tot 3 Jannica A Meike B Manoah M
    3+ club Geke de B Falko K  
  16.30 - Jolanda B Emma H  
           
23-jun 09.30 0 tot 3 Miranda B Louise E Marieke K
    3+ club Grianne G Lisette A  
  16.30 - Nathalie K Jolijn B  
           
30-jun 09.30 0 tot 3 Frieda K Dineke van N Esther K
    3+ club Gerriëtta J Bert D  
  16.30 - Cirsten O Lianne H  
           
7-jul 09.30 0 tot 3 Rianne K Xanne B Alienke M
    3+ club Lucia K Michiel de V  
  16.30 - Elisabeth K Jolijn B  
           
14-jul 09.30 0 tot 3 Heleen M Guusta K Vera K
    3+ club Jolanda L Tim de V  
           
21-jul 09.30 0 tot 3 Rebecca S Joanne van A Emma H
    3+ club Babet M Marissa D  
  16.30 - Marjolein K Nina V  
           
28-jul 09.30 0 tot 3 Dianda M David J Leatitia B
    3+ club Fenje H Margretha A  
           
4-aug 09.30 0 tot 3 Nathasja H Richelle K Sem van A
    3+ club Jannica A Judith E  
  16.30 - Hilde T Eline van A  
           
11-aug 09.30 0 tot 3 Mariët P Louise E Manoah M
    3+ club Allet de B Thomas T  
           
18-aug 09.30 0 tot 3 Marjolein G Meike B Marieke K
    3+ club Geke de B Falko K  
  16.30 - Jolanda B David J  
           
25-aug 09.30 0 tot 3 Miranda B Dineke van N Esther K
    3+ club Marianne D Lisette A  
  16.30 - Nathalie K Emma H  
           
1-sep 09.30 0 tot 3 Gerriëtta J Xanne B Alienke M
    3+ club Elisabeth K Bert D  
  16.30 - Cirsten O Lianne H  
           
8-sep 09.30 0 tot 3 Rianne K Guusta K Vera K
    3+ club Lucia K Michiel de V  
  16.30 - Jolanda L Jolijn B  
           
15-sep 09.30 0 tot 3 Heleen M Joanne van A Emma H
    3+ club Rebecca S Tim de V  
  16.30 - Marjolein K Nina V  
           
22-sep 09.30 0 tot 3 Babet M David J Leatitia B
    3+ club Hilde T Marissa D  
  16.30 - Dianda M Eline van A  
           
29-sep 09.30 0 tot 3 Nathasja H Richelle K Sem van A
    3+ club Fenje H Margretha A  
  16.30 - Mariët P Meike B