Dagelijks Woord

  • zaterdag 18 november 2017 - 1 Tessalonicenzen 5:14-15
    Wij sporen u aan, broeders en zusters, iedereen die zijn dagelijks werk verwaarloost terecht te wijzen, de moedelozen hoop te geven, op te komen voor de zwakken, met iedereen geduld te hebben. Zie erop toe dat niemand kwaad met kwaad vergeldt en streef altijd naar het goede, zowel voor elkaar als voor ieder ander. -- 1 Tessalonicenzen 5:14-15

luistermee3

kijkmee3

kidsclubbutton

Alle komende activiteiten

ma di wo do vr za zo
4
7
8
9
10
14
15
Datum : woensdag 15 november 2017
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30

Over de Crèche

Om ouders de gelegenheid te geven om samen de kerkdienst bij te wonen bestaat de mogelijkheid om vanaf 15 minuten voor de aanvang van de morgen- en middagdienst kinderen te brengen bij de oppasdienst in één van de lokalen van de kerk. Er zijn 2 groepen:
• kinderen tot 3 jaar;
• kinderen van 3 jaar en ouder.
De kinderen kunnen hier spelen en worden bezig gehouden. Er kunnen ook baby's in kinderwagens worden gebracht, ze krijgen een plaatsje in een apart lokaal.
Deze oppasdienst is bedoeld voor alle gezinnen die kinderen in deze leeftijdsgroep hebben; dus niet uitsluitend voor hen die veraf wonen.

Er is zondagsmiddag nu ook KIDSCLUB. Dit is geen oppasdienst, maar meer te vergelijken met 'zondagsschool'. De kinderen worden op een begrijpelijke manier in aanraking gebracht met de bijbelverhalen. Ze leren daarbij vaak een lied en maken een werkje. Deze kidsclub is in een cyclus van 3 weken voor de groepen 1/2,  3/4 en 5/6. Kijkt u voor meer info en data op de pagina van de KIDSCLUB

Dit oppas rooster werd verzorgd door Tineke Hoolsema (0591-618860) en Elisabeth Kaijser (0591-357292).

 

          Oppasrooster Crèche november 2017- april 2018 

Datum Tijd Groep 1e aanspreekpunt hulp hulp
22-okt 09.30 0 tot 3 Babet Meijer Dineke van Noort David Jonk
    3+ club Dianne Kruidhof Sietia de Vries  
  16.30 - Jolanda Lubberts Nina Vuijk  
           
29-okt 09.30 0 tot 3 Jolanda Bouwhuis Richelle Klinge Marissa Dubois
    3+ club Henrieke Janssen Lisette Aalvanger  
  16.30 - Annegreet Scholten Elisabeth Kaijser  
           
5-nov 09.30 0 tot 3 Rianne Kasper Joanne van Apeldoorn Leatitia Bouman
    3+ club Lucia Klinge Margretha Aalvanger  
  16.30 - Marjolein Kesteloo Eline van Apeldoorn  
           
12-nov 09.30 0 tot 3 Babet Meijer Nienke Dam Meike Bouwhuis
    3+ club Jolanda Lubberts Linet Engberts  
  16.30 - Hilde Teekens Emma Huttinga  
           
19-nov 09.30 0 tot 3 Frieda Knol David Jonk Marissa Dubois
    3+ club Marijke Molenaar Marije Kamp  
  16.30 - Geke de Boer Guusta Klinge  
           
26-nov 09.30 0 tot 3 Jannica Admiraal Dianda Meijer Alienke Meijer
    3+ club Sietia de Vries Jolien Schuurman  
  16.30 - Grianne Geerts Nathalie Klinge  
           
3-dec 09.30 0 tot 3 Miranda Bouwhuis Dineke van Noort Marieke Kasper
    3+ club Paulien Reinders Elise Rolth  
  16.30 - Henrieke Janssen Judith Eilander  
           
10-dec 09.30 0 tot 3 Jaklyn Dubois Richelle Klinge Esther Kasper
    3+ club Allet de Boer Nina Vuijk  
  16.30 - Cirsten Oole Annegreet Scholten  
           
17-dec 09.30 0 tot 3 Hetty Hanssen Thomas Tempelman Dineke van Noort
    3+ club Jolanda Bouwhuis Falko Klinge  
  16.30 - Tineke Hoolsema Lianne Hoolsema  
           
24-dec 09.30 0 tot 3 Gerriëtta Jongsma Eline van Apeldoorn David Jonk
    3+ club Lucia Klinge Margretha Aalvanger  
  19.00 -      
           
25-dec 10.00 0 tot 3 Rianne Kasper Joanne van Apeldoorn Leatitia Bouman
    3+ club Jolanda Lubberts Linet Engberts  
           
31-dec 09.30 0 tot 3 Geke de Boer Nienke Dam Dineke van Noort
    3+ club Marijke Molenaar Emma Huttinga  
  19.30 -      
           
7-jan 09.30 0 tot 3 Babet Meijer David Jonk Meike Bouwhuis
    3+ club Paulien Reinders Marije Kamp  
  16.30 - Frieda Knol Guusta Klinge  
           
14-jan 09.30 0 tot 3 Jannica Admiraal Richelle Klinge Marissa Dubois
    3+ club Hilde Teekens Nathalie Klinge  
  16.30 - Marjolein Kesteloo Dineke van Noort  
           
21-jan 09.30 0 tot 3 Miranda Bouwhuis Dianda Meijer Alienke Meijer
    3+ club Allet de Boer Elise Rolth  
  16.30 - Cirsten Oole Jolien Schuurman  
           
28-jan 09.30 0 tot 3 Jaklyn Dubois David Jonk Louise Eilander
    3+ club Sietia de Vries Judith Eilander  
  16.30 - Hetty Hanssen Nina Vuijk  
           
4-feb 09.30 0 tot 3 Anneke Admiraal Linet Engberts Marieke Kasper
    3+ club Jolanda Bouwhuis Falko Klinge  
  16.30 - Tineke Hoolsema Eline van Apeldoorn  
           
11-feb 09.30 0 tot 3 Gerriëtta Jongsma Nienke Dam Dineke van Noort
    3+ club Marianne Dam Margretha Aalvanger  
  16.30 - Elisabeth Kaijser Lisette Aalvanger  
           
18-feb 09.30 0 tot 3 Rianne Kasper Joanne van Apeldoorn Esther Kasper
    3+ club Lucia Klinge Thomas Tempelman  
  16.30 - Marjolein Kesteloo Emma Huttinga  
           
25-feb 09.30 0 tot 3 Jolanda Lubberts David Jonk Emma Huttinga
    3+ club Marijke Molenaar Marije Kamp  
  16.30 - Heleen Meerveld Guusta Klinge  
           
4-mrt 09.30 0 tot 3 Rebecca Schuurman Richelle Klinge Leatitia Bouman
    3+ club Paulien Reinders Thomas Tempelman  
  16.30 - Babet Meijer Dianda Meijer  
           
11-mrt 09.30 0 tot 3 Jannica Admiraal Dineke van Noort Meike Bouwhuis
    3+ club Hilde Teekens Elise Roth  
  16.30 - Geke de Boer Emma Huttinga  
           
14-mrt 19.30        
biddag          
18-mrt 09.30 0 tot 3 Miranda Bouwhuis Jolien Schuurman Marissa Dubois
    3+ club Sietia de Vries Judith Eilander  
  16.30 - Grianne Geerts Nina Vuijk  
           
25-mrt 09.30 0 tot 3 Jaklyn Dubois Nathalie Klinge Louise Eilander
    3+ club Allet de Boer Falko Klinge  
  16.30 - Cirsten Oole Lisette Aalvanger  
           
30-mrt 19.00        
goede vrijdag          
           
1-apr 09.30 0 tot 3 Hetty Hanssen Annegreet Scholten Marieke Kasper
pasen   3+ club Jolanda Bouwhuis Margretha Aalvanger  
  16.30 - Tineke Hoolsema Eline van Apeldoorn