Dagelijks Woord

13 december 2018

luistermee3

kijkmee3

kidsclubbutton

Alle komende activiteiten

ma di wo do vr za zo
1
3
4
5
7
8
10
11
12
14
15
Datum : zaterdag 15 december 2018
17
18
19
20
21
22
24
25
Datum : dinsdag 25 december 2018
26
27
28
29

Over de Crèche

Om ouders de gelegenheid te geven om samen de kerkdienst bij te wonen bestaat de mogelijkheid om vanaf 15 minuten voor de aanvang van de morgen- en middagdienst kinderen te brengen bij de oppasdienst in één van de lokalen van de kerk. Er zijn 2 groepen:
• kinderen tot 3 jaar;
• kinderen van 3 jaar en ouder.
De kinderen kunnen hier spelen en worden bezig gehouden. Er kunnen ook baby's in kinderwagens worden gebracht, ze krijgen een plaatsje in een apart lokaal.
Deze oppasdienst is bedoeld voor alle gezinnen die kinderen in deze leeftijdsgroep hebben; dus niet uitsluitend voor hen die veraf wonen.

Er is zondagsmiddag nu ook KIDSCLUB. Dit is geen oppasdienst, maar meer te vergelijken met 'zondagsschool'. De kinderen worden op een begrijpelijke manier in aanraking gebracht met de bijbelverhalen. Ze leren daarbij vaak een lied en maken een werkje. Deze kidsclub is in een cyclus van 3 weken voor de groepen 1/2,  3/4 en 5/6. Kijkt u voor meer info en data op de pagina van de KIDSCLUB

 

 

          Oppasrooster Creche  

   
 

 

 

 

1e aanspreekpunt

hulp

hulp

21-okt

09.30

0 tot 3

A24

Dianda M

Joanne van A

Emma H

 

 

3+ club

A22

Hilde T

Falko K

 

 

16.30

-

A27

Fenje H

Bram van A

 

 

           

28-okt

09.30

0 tot 3

A26

Mariët P

David J

Frieso K

 

 

3+ club

A2

Allet de B

Lisette A

 

 

16.30

-

A3

Geke de B

Nathalie K

 

 

           

4-nov

09.30

0 tot 3

A28

Marjolein G

Richelle K

Leatitia B

 

 

3+ club

A4

Jolanda B

Annegreet S

 

 

16.30

-

A5

Miranda B

Emma H

 

 

           

11-nov

09.30

0 tot 3

A1

Jannica A

Dineke van N

Meike B

 

 

3+ club

A10

Gerriëtta J

Michiel de V

 

 

16.30

-

A6b

Grianne G

Annegreet S

 

Het nieuwe rooster

 

 

 

1e aanspreekpunt

hulp

hulp

18-nov

09.30

0 tot 3

Jaklyn D

Xanne B

Dineke van N

 

 

3+ club

Lucia K

Tim de V

 
 

16.30

-

Cirsten O

Nina V

 
           

25-nov

09.30

0 tot 3

Rianne K

Joanne van A

Marissa D

   

3+ club

Marijke M

Marissa D

 
 

16.30

-

Tineke H

Lianne H

 
           

2-dec

09.30

0 tot 3

Miranda B

Nina V

Manoah M

 

 

3+ club

Gerriëtta J

Eline van A

 

 

16.30

-

Rianne K (geruild met Elisabeth K)

Bram van A

 

 

         

9-dec

09.30

0 tot 3

Elisabeth K (geruild met Rianne K)

Nathalie K

Louise E

   

3+ club

Lucia K

Emma H

 

 

18.30

-

Heleen M

Dineke van N

 
           

16-dec

09.30

0 tot 3

Rebecca S

Xanne B

Marieke K

   

3+ club

Paulien R

Guusta K

 
 

16.30

-

Marjolein K

David J

 
           

23-dec

09.30

0 tot 3

Frieda K

Joanne van A

Esther K

   

3+ club

Hilde T

Michiel de V

 
 

16.30

 

Babet M

Margretha A

 
           

25-dec

9.30

0-3

Dianda M

Annegreet S

Dineke van N

   

3+ club

Sietia de V

Richelle K

 

 

         

30-dec

09.30

0 tot 3

Mariët P

Marissa D

Alienke M

 

 

3+ club

Fenje H

Tim de V

 

 

16.30

-

Marjolein G

Falko K

 

 

         

6-jan

09.30

0 tot 3

Jannica A

Nina V

Jolijn B

 

 

3+ club

Allet de B

Judith E

 

 

16.30

 

Geke de B

Falko K

 
           

13-jan

09.30

0 tot 3

Jaklyn D

Lisette A

Emma H

   

3+ club

Marianne D

Thomas T

 
 

16.30

-

Cirsten O

Lianne H

 
           

20-jan

09.30

0 tot 3

Gerriëtta J

Eline van A

Frieso K

   

3+ club

Lucia K

Bram van A

 

 

16.30

-

Elisabeth K

Nathalie K

 

 

         

27-jan

09.30

0 tot 3

Rianne K

Emma H

Leatitia B

 

 

3+ club

Jolanda L

Dineke van N

 

 

16.30

-

Marjolein K

Annegreet S

 

 

         

3-feb

09.30

0 tot 3

Heleen M

Xanne B

Meike B

 

 

3+ club

Paulien R

Michiel de V

 

 

16.30

-

Rebecca S

Tim de V

 

 

         

10-feb

09.30

0 tot 3

Babet M

Guusta K

Manoah M

 

 

3+ club

Hilde T

Marissa D

 

 

16.30

-

Dianda M

Margretha A

 

 

         

17-feb

09.30

0 tot 3

Nathasja H

Richelle K

Louise E

 

 

3+ club

Sietia de V

Judith E

 

 

16.30

-

Mariët P

Thomas T

 

 

         

24-feb

09.30

0 tot 3

Miranda B

Nina V

Marieke K

 

 

3+ club

Jolanda B

Falko K

 

 

16.30

-

Geke de B

Eline van A

 

 

         

3-mrt

09.30

0 tot 3

Jannica A

Bram van A

Esther K

 

 

3+ club

Allet de B

Lisette A

 

 

16.30

-

Grianne G

Lianne H

 

 

         

10-mrt

09.30

0 tot 3

Jaklyn D

Nathalie K

Alienke M

 

 

3+ club

Gerriëtta J

Emma H

 

 

16.30

-

Cirsten O

Dineke van N

 

 

         

17-mrt

09.30

0 tot 3

Rianne K

Annegreet S

Jolijn B

 

 

3+ club

Lucia K

Michiel de V

 

 

16.30

-

Elisabeth K

Tim de V

 

 

         

24-mrt

09.30

0 tot 3

Jolanda L

Xanne B

Dineke van N

 

 

3+ club

Paulien R

Guusta K

 

 

16.30

-

Heleen M

Marissa D

 

 

         

31-mrt

09.30

0 tot 3

Frieda K

Joanne van A

Emma H

 

 

3+ club

Rebecca S

Margretha A

 

 

16.30

-

Babet M

David J

 

 

         

7-apr

09.30

0 tot 3

Nathasja H

Richelle K

Frieso K

 

 

3+ club

Hilde T

Judith E

 

 

16.30

-

Dianda M

Thomas T

 

 

         

14-apr

09.30

0 tot 3

Mariët P

Lianne H

Leatitia B

 

 

3+ club

Sietia de V

Lisette A

 

 

16.30

-

Fenje H

Falko K